3D tisk

Potřebujete-li vytisknout vlastní 3D model, mechanickou součástku, krabičku speciálních rozměrů, figurku nebo chcete 3D tisk jen vyzkoušet a nemáte vlastní tiskárnu? Můžete využít 3D tisku na zakázku.

Obrovské množství nápadů a hotových modelů najdete třeba na stránce www.thingiverse.com – v případě, že si nějaký model vyberete tak stačí v poznámce uvést přímo odkaz.

Potřebujete poradit s výběrem materiálu, volbou tiskového nastavení nebo provedením modelu? Volejte na číslo (+420)778 744 622 nebo pište na email info@robotelektro.cz

Postup objednávky

Nejprve vyberte tiskový materiál a barvu, poté nahrajte Váš soubor v jednom z formátů.

Nabízené materiály:
PLA: Univerzální materiál, je nejlepší pro tisk detailních modelů jako například různé figurky. Výborné pro tisk malých i velkých objektů - krabičky, mechanické součástky atd.
PLA je vyroben z obnovitelných zdrojů.
Pevnost do 60°C

ABS: Materiál pro tisk plochých mechanických součástek.
Pevnost do 80°C

Jméno a příjmení:


E-mail:


Telefon:


Poznámka:


Volba materiálu:
PLA ABS

Barva:
černá modrá slonová kost tmavě zelená limetková zelená oranžová červená
Vyberte prosím materiál

Výška vrstvy:
0,2mm 0,1mm 0,05mm

Formát souboru:
A) Pokud už máte s 3D tiskem zkušenosti, můžete poslat soubor ve formátu .gcode. Bude se tisknout bez dalších úprav. Nezapomeňte zkontrolovat nastavení tiskového materiálu a výšku vrstev.

B) Jestli si nastavením nejste úplně jisti, pošlete soubor ve formátu .stl a přidejte krátký popis objektu pro správné nastavení tisku. Detaily tisku můžete domluvit také telefonicky nebo emailem.

Srovnání kvality tisku

© 2023 robotelektro.cz - Všechna práva vyhrazena
WebyMorava.cz Logo